Jarní soustředění - propozice:

Termín: 6.2. - 10.2. 2017 (pondělí večer – pátek odpoledne)
Nástup na soustředění v pondělí odpoledne od 16 do 17hod, začínáme v pondělí večeří, ukončení v pátek po odpoledním tréninku a úklidu chaty ca. v 17hod (rodiče prosíme na pomoc při závěrečném úklidu v 15.30 - 16hod). V pátek dopoledne plánujeme oddílový přebor.

Na soustředění přijímáme pouze děti zdravé, doléčené, při známkách nachlazení, virozy apod. budou nemocné děti muset odjet domů, v zájmu ochrany zdraví vlastního a ostatních, děkujeme za pochopení.

Strava: začínáme 6.2. večeří a končíme 10.2. odpolední svačinou.

Cena:

Stravování : celodenní 700Kč ( v ceně snídaně, obědy, odpolední svačina, večeře, pitný režim, sladké a drobné věcné odměny)
                        docházející 360 (v ceně obědy, ovoce, odpolední svačina, sladké a     drobné věcné odměny)
Ubytování - 80Kč/noc - členové Ski klubu – přispívá oddíl, hradíme fakturou, není třeba platit

Cenu za stravování uhraďte prosím do pondělí 30.1.  Kdo nezaplatí včas, postupuje své místo náhradníkům.

S sebou :  Vše pro lyžování a pobyt venku, běžky, skluzák, plavky, neplavci pomůcky, kartičku pojištěnce (stačí kopie, nejlépe vložte do pouzdra spolu s čipovou kartou do rukávu). Menší batůžek na výlety.Vhodné jsou i společenské hry, hudební nástroje, základní výtvarnické pomůcky (např. nůžky, tyčinkové lepidlo, fixy). Spacák nebo povlečení, přezůvky, hygienické potřeby.

Upozorňujeme, že je nutné všechny věci podepsat (rukavice, oblečení, termoprádlo, páteřáky, boty, lyžáky, běžky...), usnadníte nám tím práci, díky.

NOVINKA – každé dítě (včetně docházejících) si přinese plecháček na pití, který si pozná (podepsaný, odlišený), nemá-li plecháček, tak svůj hrnek

Těšíme se Kamila, Šilča a spol., podrobnější informace na trénincích