PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA ŽIŽKÁRNĚ 

Termín:

26.10. - 29.10.2017 (čtvrtek - neděle)
Nástup na soustředění ve  čtvrtek v 16 hod. na Žižkárně. V 16.15  plánujeme  oddílovou burzu sportovních věcí – prosíme označte si věci lepíkem se jménem a cenou,  po skončení burzy  následuje „rodičák – plány na nadcházející sezonu, organizace zimních tréninků a závodů, účast nutná, díky.

Ukončení soustředění v neděli po dětské brigádě  – pomocníci z řad rodičů na úklid vítáni od 15hod, předpokládaný konec soustředění v 16hod., po úklidu chaty.

Program:

Všestranný sportovní program přizpůsobený počasí a výkonnosti. V plánu jsou hry v přírodě, fyzická příprava, výlety, orienťák, pouštění draků, koupání v Jáchymově, hry na chatě. Soustředění proběhne za každého počasí. V neděli  je v plánu plnění povinností v rámci dětské brigády.

Strava:

Stravování celodenní včetně svačin, pitný režim samozřejmostí. Začínáme  ve  čtvrtek  večeří a končíme  v neděli odpolední svačinou. Obědy budeme opět dovážet z vývařovny v Abertamech.


Cena:

Cena se skládá ze dvou položek, stravné a ubytování.

Stravné: 480Kč  (zahrnuje celodenní stravování, odměny, apod.). .

Ubytování – 80Kč/noc – platí se až na místě správci nebo Kamče.

Docházející: 300Kč (zahrnuje oběd, ovocnou svačinku, odpolední svačinu, pitný režim, odměny).

Docházející děti mají společný program od 8.45 do ca. 18hod, kdy si je vyzvedávají rodiče. Na chatě mají vyhrazené místo, kam si mohou uložit věci – doporučujeme sbalit tašku se vším potřebným, program se může měnit dle počasí...

S sebou : 

Oblečení na venkovní aktivity, počasí v horách je proměnlivé, doporučujeme už i částečně zimní výbavu – čepice, rukavky, nákrčník, minimálně dvoje boty, jedny určitě zateplené, klidně i holinky, pláštěnku. Dále oblečení a přezuvky na chatu, hyg. potřeby, plavky (neplavci i pomůcky – křidýlka, ježka apod.), kartičku zdrav. pojišťovny (stačí kopie), láhev na pití, batůžek na výlety. Draka, kdo má - buzolu, baterku. Kapesné ca. 150Kč – na bazéna apod. Dále se na případné tvoření na chatě hodí nůžky, tyčinkové lepidlo, pastelky, fixy apod. Hudební nástroje vítány.


Upozornění: Na soustředění bereme pouze děti zdravé, bez příznaků inf. onemocnění, doléčené... Díky za pochopení a ohleduplnost k ostatním dětem a trenérům.

 

Těšíme se, za trenéry zdraví Kamila a Maki, podrobnější informace na trénincích