JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018- PROPOZICE

Termín: 12.2. - 17.2. 2018 (pondělí večer – sobota odpoledne)
Nástup na soustředění v pondělí odpoledne od 16 do 17hod, začínáme v pondělí večeří, ukončení v sobotu po obědě a úklidu chaty - rodiče prosíme o pomoc při závěrečném úklidu ve 14hod. V sobotu dopoledne plánujeme oddílový přebor.

Docházející účastníci (docházka 8.40 – 17.30):

Strava: začínáme 12.2. večeří a končíme 17.2.  obědem

Docházející mají v ceně oběd, ovocnou svačinu, svačinu po lyžování, pitný režim

Cena:

Stravování : celodenní 850Kč ( v ceně snídaně, obědy, odpolední svačina, večeře, pitný režim, sladké a drobné věcné odměny)
                        docházející 450 (v ceně obědy, ovoce, odpolední svačina, sladké a    drobné věcné odměny)
Ubytování - 80Kč/noc - členové Ski klubu – přispívá oddíl, hradíme fakturou, není třeba platit

S sebou :  Vše pro lyžování a pobyt venku, běžky, skluzák, plavky, neplavci pomůcky, kartičku pojištěnce (stačí kopie, nejlépe vložte do pouzdra spolu s čipovou kartou do rukávu). Menší batůžek na výlety.Vhodné jsou i společenské hry, hudební nástroje, základní výtvarnické pomůcky (např. nůžky, tyčinkové lepidlo, fixy). Spacák nebo povlečení, přezůvky, hygienické potřeby.

Upozorňujeme, že je nutné všechny věci podepsat (rukavice, oblečení, termoprádlo, páteřáky, boty, lyžáky, běžky...), usnadníte nám tím práci, díky.

Přineste si prosím plecháček na pití, (podepsaný, odlišený), není-li plecháček, tak svůj hrnek

Těšíme se Kamila, Šilča a spol., podrobnější informace na trénincích