LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018  HŘEBEČNÁ - PROPOZICE

Jako každoročně i letos se chystáme strávit část letních prázdnin společným soustředěním všech tréninkových skupin. V plánu je kondiční příprava, cyklistika, horolezčení, orienťák, hry, táboráky...

Termín: 19.8. 2018 – 25.8.2018 (neděle - sobota)
Nástup na soustředění 19.8.2018 odpoledne mezi 16 – 17 hod, začínáme večeří, ukončení 25.8. po obědě a úklidu chaty ca. v 15 hod (rodiče prosíme na úklid ve 14hodin, rukavice s sebou:)

Místo konání: Hřebečná – rekreační chata VaKu Karlovy Vary a.s.

Strava: začínáme 19.8. večeří a končíme  25.8. obědem. Jídlo 4x denně, pitný režim, obědy budeme odebírat z osvědčené vývařovny v Abertamech do skvělých nových várnic:)


Cena: 1 900 Kč - zahrnuje ubytování, stravu, pitný režim, drobné odměny pro děti

            Docházející: 540 Kč – zahrnuje obědy, svačiny, drobné odměny

S sebou :  horské kolo v dobrém technickém stavu, přilbu, batůžek na výlety – každý svůj, platí i pro sourozence, cykloláhev, plavky, neplavci plavecké pomůcky, kdo má – buzolu, sedák a pálku + míčky na ping-pong. Sportovní oblečení na kolo, běh a pohyb v přírodě, přibalte si i lehčí čepici a rukavice – je to na horách, sluneční brýle, opalovací krém, repelent, baterku nebo čelovku, pláštěnku, přezůvky, příp. hudební nástroje. Kartička pojištěnce – stačí kopie. Kapesné ca. 250 Kč (na bazén, lanovou dráhu nebo motokáry). Na výtvarničení nůžky, tyčinkové lepidlo, fixy, pastelky... Nutné mít spacák, prostěradlo, karimatku – tu nebudou potřebovat všichni, dáme vědět před soustředěním. Vezměte s sebou vlastní plecháček nebo plastový hrneček.

Upozornění: Na soustředění bereme jen děti zcela zdravé, jakékoliv nachlazení, doléčování apod. se v zátěži zhoršuje a ohrožuje se tak zdraví nejen Vašeho dítěte, ale i ostatních, prosíme o soudnost.

V případě kázeňských obtíží či nezvládání programu bez rodičů si vyhrazujeme právo poslat sportovce domů...

 

Těšíme se Kamila, Šilča a spol., podrobnější informace možno telefonicky nebo na tréninku