Zhodnocení  letní sezóny 2019

         Během letní sezóny se mladší i starší  sportovci  se  scházeli   na trénincích  pravidelně  jednou týdně. Náplní v letním období byla již tradičně  zejména cyklistika,  sportovní hry,  běh,  brusle…,  od listopadu chodíme do tělocvičny.   Akce o víkendech měla všechna družstva společně, např.  víkendový cyklistický puťák, čarodějnice  či  různé závody…

         Uspořádali jsme letní a podzimní soustředění. Letní soustředění se uskutečnilo na chatě vodáren na Hřebečné a podzimní soustředění  na Žižkárně.  Náplní soustředěních  byla zejména cyklistika, běh,  sportovní hry, plavání apod. V závěru podzimního soustředění se uskutečnila  informativní schůzka  rodičů, kde byly předány informace ohledně sezóny 2019/2020.

Od září 2019 funguje nové družstvo „minipřípravky“, do kterého nastoupilo 10 dětí ve věku 5 – 7let.

         V rámci letní a podzimní přípravy se naši sportovci do kategorie U-16  zúčastnili  seriálu závodů   Krušnohorský pohárek (Karlovarský pohárek)  – letní část."   (2 x duatlon, paralelní slalom, kondiční testy).

 Náš oddíl se opět velmi úspěšně zhostil  pořádání  závodů: Kondiční testy

 

Nejlepší umístění v celkovém hodnocení  letní části Krušnohorského (Karlovarského) pohárku 2019

U10     3.místo Jakub R.

           4.místo Jakub K.

U14     1.místo Alice Č.

           3.místo Nela A.

           4.místo Jolana S.

          3.místo Max R.

U16    1.místo  Ivana Č.

          2.místo Eliška Č.

          3.místo Jan T.

 

Zimní a závodní činnost

Zimní tréninky se budou  konat každou sobotu a neděli dopoledne i odpoledne.   O vánočních a jarních prázdninách počítáme s lyžařským soustředěním všech družstev, nominace dle aktivní docházky. I v letošní sezóně budou fungovat tzv. rodičovské služby. Rodičovská služba – pomoc trenérovi na svahu,  po polední pauze zajišťuje úklid na Žižkárně.

V letošním roce pořádá KV kraj ZODM 2020.  

Za náš oddíl budou KV kraj reprezentovat:

AD - Veronika T.

Ski cross: Eliška Č., Ivana Č., Jan T., Max R., Petr N., Nela A.

Aktuální dění v klubu je možné sledovat i na FB - SKI KLUB Karlovy Vary, z.s.

 

 

Kamila Turč.                                         18.11.2019